Meditace na karmu

22. srpna 2007 v 8:31

MEDITACE na čištění karmy

Zapálit si svíčky, pustit meditační nebo jinak klidnou hudbu.(vypnout telefony a mobily a zajistit si hodinku klidu.
Volně a hluboce dýchat do celého těla
Vnímat pozorně svůj dech
Já jsem Světlo, Já jsem Láska
Uvědomit si nad sebou bílé (nebo zlatavé) zářící Univerzální Světlo , spustit ho dolů a nechat stékat na své tělo jako sprchu. Vizualizovat si , jak Světelný proud protéká postupně všemi třemi energetickými jemnohmotnými obaly mého těla.a v duchu si říkat mantru:
- čistím Láskou a Světlem své mentální tělo (=cca 1-1,5m kolem našeho těla)
- čistím - " - své emocionální tělo (= cca 50 cm od našeho těla)
- čistím - " - své éterické tělo (= cca 5 - 10 cm od našeho těla)
Pak si znovu uvědomit na sebou Světlo a spustit ho ke své 7. korunní čakře (na vrcholu hlavy) otevřít "záklopku" do těla a vpouštět do fyzického "tělesného pytle" zářivou energii (bílá, bílozlatá..) . Až se tělo naplní a Světlo se zevnitř dotkne znovu 7. čakry, spojit dlaně jako při modlitbě a pomyslet si
"Teď se Světlo prolíná do všech buněk mého těla"
(Tím vstřebáváme energii Univerzálního Zdroje do svého těla i na fyz. úrovni a léčíme sami sebe)
Pak si opět uvědomit jak z Univerzálního Zdroje stéká hutnější paprsek Světla k hlavě, nechat ho dotknout 7. čakry (naše napojení na Boha, Zdroj, Univerzum, Bytí…) rozproudit v ní Světlo a čistit roztáhnout čakru alespoň na úroveň fyzických ramen a prozářit ji až do třpytivého lesku.
V duchu říkat mantru - Já jsem Světlo, Já jsem Láska ve své korunní čakře. Já čistím Světlem a Láskou svou 7. čakru od všech bloků
Sestoupit do 6. čakry - třetí oko - čelo = intuice - opakovat čištění i mantry.
Sestoupit do 5. čakry - krk - komunikace, karma - opakovat čištění a mantry.
Sestoupit do 4. čakry - srdce - city, láska - opakovat čištění a mantry.
Sestoupit do 3. čakry - solar plexus - emoce - opakovat čištění a mantry.
Sestoupit do 2. čakry - kříž a podbřišek - sex, vztahy,rodičovství, karma
- opakovat čištění a mantry.
Sestoupit do 1. čakry - výstup páteře z těla -uzemnění, prožívání radosti ze života - opakovat čištění a mantry.
Pak si uvědomit jak z páteře a chodidel prochází Světelná záře jako tunel do Země až k zemskému Krystalu - spustit se dolů a uzemnit se formou prolnutí nebo objetí se s Matkou Gaiou. Požádáme případně i naše strážné Anděly o setkání a s nimi se pak vrátíme do srdeční čakry a krajiny srdce.
Hluboce dýcháme a záříme ve svém srdci, můžeme také požádat Bytosti Světla (Archanděly, Duchovního učitele, Ježíše…) o přítomnost v našem srdci a o pomoc při meditaci. Rozsvítíme své srdce Světlem do velikého jasu a naplníme ho Láskou jak nejvíce jsme schopni.
Pak oslovíme naši Duši a poprosíme, aby nám do srdce přivedla první "přátelskou Duši", se kterou je potřeba vyčistit karmickou zátěž.
S touto Duší si pak láskyplně a bez výčitek popovídáme a vykomunikujeme všechno, co mezi námi není čisté a vyjasněné, všechno co neumíme říct v reálu do očí a co nás ve vztahu s touto bytostí bolí nebo bolelo. Mluvíme s láskou a vše konstatujeme bez sebelítosti nebo obviňování sebe či druhého. Procítíme, že toto je bytost, které jsme způsobili bolest.
Také se ptáme druhé Duše, zda nám ona chce něco říci a čím ubližujeme my jí. Když se dostaví pocit, že je mezi námi a druhou Duší "jasný prostor" a vše bylo řečeno, provedeme rituální formulí odpuštění.
" Moje milovaná Dušičko (můžete oslovit i tak, jak ji v tomto životě znáte - maminko, tatínku, dědo, babičko ….) je mi moc líto, že jsem se k tobě nechovala jako Láska a Světlo.
Prosím tě, odpusť mi všechno, kdy jsem se k tobě v tomto i ve všech minulých životech nechovala s Láskou a dej mi prosím Absolutní svobodu.
Počkáme na reakci druhé bytosti (úsměv, rozsvícení jejího Světla, objetí z její strany, apod. nebo případně odmítavou reakci)
a pak bez ohledu na to zda nám bylo odpuštěno, provedeme akt odpuštění za sebe.
"Já tobě moje milovaná Duše odpouštím všechno, po celé časové linii, kdy ses ty ke mně v tomto i ve všech minulých životech nechovala s Láskou a dávám ti Absolutní svobodu.
Sejdeme-li se v některé další inkarnaci, pak jako dvě svobodné bytosti, které spolu být chtějí, ne proto že si dluží.
Přeji ti štěstí, Světlo a Lásku na tvé další Cestě a děkuji ti, žes přišla do mého života, do mého srdce a do mé meditace."
Rozloučíme se, pokud je to oboustranné přání tak se i láskyplně obejmeme a pak necháme tuto Duši odejít do Světla.
Nakonec poděkejme všem bytostem za účast v meditaci, poděkujeme své Duši, že nás meditací vedla, uvědomíme si dech, fyzické tělo, vystoupíme z meditace a otevřeme oči.
Pokud nám nebyla druhá Duše schopna odpustit a my cítíme, že to ještě není O.K. zkusíme za nějaký den meditaci znovu s větší pokorou a Láskou. Vše v této meditaci se absolutně odvíjí podle Síly procítění Lásky a sounáležitosti a podle poctivého a opravdového uvědomění si, že každá druhá bytost je mou součástí.
(Někdy k dosažení hloubky uvědomění a opravdovosti pomáhá - procítit sebe, jaké by to bylo, kdybych věděla, že je to můj poslední večer, že "odcházím" ze života a že toto je poslední meditace, kterou mohu udělat.)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Noem Noem | Web | 8. prosince 2008 v 20:59 | Reagovat

to je jak návod pro instalaci žárovky univerzálního světla :D

2 Michal Michal | E-mail | 11. prosince 2008 v 13:45 | Reagovat

Právě toto (výše uvedené) teď potřebuji. Jsem Vám vděčný. Děkuji.

3 ruben ruben | 19. prosince 2010 v 22:48 | Reagovat

Návod, který - narozdíl od návodu k mikrovlnce - funguje hlavně pro toho, kdo ho tu sepsal. Duchovní cesta je individuální lidská zkušenost, kterou můžeme ji zkoušet sdílet, ale proboha, nezkoušejme z ní dělat Zlaté Pravidlo pro všechny

4 jean d'Arc jean d'Arc | E-mail | 20. srpna 2011 v 0:39 | Reagovat

dekuju ti!a odpusteno jest..objimam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama