Vítejte u nás

27. ledna 2007 v 12:23
Tato místnost je pro všechny lidičky, které zajímá duchovno,andělé,mysteria,práce s energií, jako je reiki.Karty-taroty a podobně.Je to i pro lidi co chtějí pomoct v nějaké osobní nepříjemné situaci, nebo si o tom jen popovídat.Všichni jsou vítáni jako naši hosté, proto by se měli podle toho také chovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Plejada01 Plejada01 | E-mail | 28. ledna 2007 v 14:26 | Reagovat

Z LÁSKY K VÁM VÁM POSÍLÁM:

Po setkávání s nešťastnými lidičkami různého věku mám za to, že tahle věta by měla být zveřejněna právě na našich stránkách:

KDYŽ SE NA VÁS NĚKDO ZLOBÍ, NEZNAMENÁ TO JEŠTĚ, ŽE JSTE UDĚLALI NĚCO ŠPATNÉHO!

tak ať je vám k užitku v těch pravých chvílích !! :)

2 sherza sherza | 27. února 2007 v 14:46 | Reagovat

taky přidám svůj maličký kousek něčeho hezkého snad moudrého,především myslím pravdivého....

Přijmi dnes To co platí pro dnešek a zitra,co máš zpracovat zítra.Žij den ze dne,každý den žij zvlášt jen pro něj a každý okamžik pro daný okamžik-bez minulosti,bez paměti,bez závěrů,které zavazují mysl.

3 Zuzanka.23. Zuzanka.23. | 27. února 2007 v 15:14 | Reagovat

tak já taky něco málo přidám :-) pár myšlenek..co mě poslední dobou často napadají..

Nesuď lidi a neukazuj cesty...kdo vi ktera je ta spravná. Každý necht jde za svým srdcem s rozumem a pokorou naslouchá jemu.. Každý klopýtne..každý dělá chyby ..vědomě či nevědomě...každý sám tvoří tu svoji cestu...a bere z toho radosti, ponaučení..někdy bolístky.. Ty bolesti..a trampoty..berme jako dar..je to taková ťafka a spíše děkujme za ni protože ta nám ukazuje to "správne" a poučme se... Přeji všem..aby slepě nenalhávali  sami sobě..a aby v pokoře sklopili hlavu sami před sebou a dosáhli uvědomění :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama